O KLINICE

Klinika Primemedic stworzona została z myślą o kobietach i mężczyznach poszukujących nowoczesnych i jednocześnie najskuteczniejszych metod leczenia wielu chorób i przypadłości z którymi często medycyna tradycyjna sobie nie radzi, poczynając od chorób tarczycy, bezpłodności, depresji,  kończąc na zwykłej migrenie, czy leczeniu bólu. Nasza Klinika działa na kilku płaszczyznach, w skład których wchodzi:

-medycyna estetyczna i regeneracyjna
-medycyna chińska
-centrum leczenia bólu, migreny i innych dolegliwości bólowych

-kroplówki regeneracyjne

-konsultacje medyczne

Każda z tych dziedzin jest nam niezwykle bliska, a razem tworzą potężne narzędzie do zwalczania wielu chorób cywilizacyjnych, pomagają w stu procentach przywrócić naszych pacjentów do zdrowia, czy wymarzonego wyglądu.

Zespół Kliniki wnikliwie śledzi i wprowadza światowe trendy zarówno w medycynie konwencjonalnej, estetycznej, regeneracyjnej, a także w równie ważnej dla nas medycynie chińskiej, która zyskuje coraz to większe uznanie w kraju i na świecie. Nasz personel zapewnia indywidualne podejście do piękna oraz młodego i zdrowego wyglądu ciała. Razem staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych pacjentów tak, aby zaproponować najlepszą metodę leczenia, czy przywrócenia wymarzonego, młodego wyglądu.

Spełniamy najwyższe standardy medyczne i normy bezpieczeństwa. Dysponujemy certyfikowanym sprzętem, wykwalifikowanym personelem i zespołem sal zabiegowych wyposażonych w sprzęt najnowszej technologii. Nowocześnie urządzone i przestronne wnętrza sprawiają, że każdy pacjent czuje się w nich komfortowo.
Doświadczenie, profesjonalizm, ale przede wszystkim zadowolenie pacjentów świadczą o naszym sukcesie. Pasja, konsekwencja w działaniu, profesjonalizm, ale także nieustanne doskonalenie umiejętności od zawsze wyznaczały cele i kierunki rozwoju naszej Kliniki.

Nasz zespół:

Dr.Marcin Wolfinger- lekarz specjalista medycyny estetycznej, neurologii, leczenia bólu oraz medycyny chińskiej.

Marlena Gut - magister pielęgniarstwa ze specjalizacją chirurgiczną.

Wiktoria Dłużewska - specjalista do spraw marketingu, rejestratorka medyczna.

Nasza klinika:

WYBIERZ ZABIEG DLA SIEBIE

pl_PLPolish
pl_PLPolish