ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 08:00-19:00 504438338 / 12 6603366

O KLINICE

Klinika Primemedic stworzona została z myślą o kobietach i mężczyznach poszukujących nowoczesnych i jednocześnie najskuteczniejszych metod leczenia wielu chorób i przypadłości z którymi często medycyna tradycyjna sobie nie radzi, poczynając od chorób tarczycy, bezpłodności, depresji,  kończąc na zwykłej migrenie, czy leczeniu bólu. Nasza Klinika działa na czterech płaszczyznach, w skład których wchodzi:

-medycyna estetyczna
-medycyna ogólna
-medycyna chińska
-medycyna regeneracyjna

Każda z tych dziedzin jest nam niezwykle bliska, a razem tworzą potężne narzędzie do zwalczania wielu chorób cywilizacyjnych, pomagają w stu procentach przywrócić naszych pacjentów do zdrowia, czy wymarzonego wyglądu.

Zespół Kliniki wnikliwie śledzi i wprowadza światowe trendy zarówno w medycynie konwencjonalnej, estetycznej, regeneracyjnej, a także w równie ważnej dla nas medycynie chińskiej, która zyskuje coraz to większe uznanie w kraju i na świecie. Nasz personel zapewnia indywidualne podejście do piękna oraz młodego i zdrowego wyglądu ciała. Razem staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych pacjentów tak, aby zaproponować najlepszą metodę leczenia, czy przywrócenia wymarzonego, młodego wyglądu.

Spełniamy najwyższe standardy medyczne i normy bezpieczeństwa. Dysponujemy certyfikowanym sprzętem, wykwalifikowanym personelem i zespołem sal zabiegowych wyposażonych w sprzęt najnowszej technologii. Nowocześnie urządzone i przestronne wnętrza sprawiają, że każdy pacjent czuje się w nich komfortowo.
Doświadczenie, profesjonalizm, ale przede wszystkim zadowolenie pacjentów świadczą o naszym sukcesie. Pasja, konsekwencja w działaniu, profesjonalizm, ale także nieustanne doskonalenie umiejętności od zawsze wyznaczały cele i kierunki rozwoju naszej Kliniki.

 

Lekarz medycyny, neurolog, założyciel Kliniki

WYBIERZ ZABIEG DLA SIEBIE

pl_PLPolish
pl_PLPolish